Servis

Kvalitní servis považujeme za základ dobře fungující cyklistické prodejny. Také víme, že nejlepší reklamou je spokojený zákazník a jeho kvalitně servisované kolo.

Záruční servis

Záruční servis provádíme u kol, která jsou u nás zakoupená. Tento servis je zdarma, a to po dobu jednoho roku. Záruční servis znamená běžné seřízení kola (seřízení brzd, řazení, vymezení vůlí, dotažení spojů atd.). Velmi důležitý je tento servis zejména po ujetí prvních desítek kilometrů, kdy si kolo takzvaně „sedne“. Záruční servis se nevztahuje na závady způsobené nešetrným zacházením (např. naražený ráfek atd.) nebo na defekty (píchlá duše atd.). Garanční servis provádíme co možná nejrychleji, to znamená na počkání nebo maximálně do druhého dne.

Běžný servis

Provádíme odborný a kvalitní servis všech typů kol, a to kdekoliv zakoupených. Čekací doba se pohybuje podle sezóny od jednoho do pěti pracovních dnů. Hodinová sazba našeho servisu je 300 Kč.

Preventivní servis

Nečekejte, až se vám na kole něco poškodí a přijeďte na preventivní servis. Tento servis doporučujeme provést minimálně jednou za rok. Z bohaté zkušenosti víme, že např. včasnou výměnou brzdových špalíků (destiček) či řetězu, předejdete mnoha problémům. Ideální dobou na koplexní a precizní prohlídku kola je podzim a zima, kdy je na vše daleko více času, než v sezóně. Samozřejmě ale můžete přijet kdykoliv.

Specializovaný servis

Jako výhradní prodejce kol Cannondale provádíme specializovaný servis odpružených vidlic Cannondale Lefty a Headshok. Každý rok absolvujeme technické školení, naše dílna je vybavena originálním nářadím a díly Cannondale.

Na všechny opravy používáme výhradně značkové nářadí (Park Tool, Enduro, Knipex ...) a maziva (Juice Lubes, Motorex, Shimano)

Close left menu icon Open left menu icon