Cannondale CAADX Tiagra Disc

Cannondale CAADX Tiagra Disc
27.750,- Kč
KROSOVÉ. FUNKČNÍ. Mimořádná všestrannost cyklokrosového stroje CAADX je dokonalou ukázkou závodní tradice značky Cannondale. Využito je tvarování trubek SuperX, profil zadních vzpěr SAVE a závodně orientovaná geometrie. Stejně tak zde najdete montážní body pro blatníky a nosiče, podobně jako lehce vzpřímenější pozici, aby měl tento stroj co říct i mimo závodní okruhy.
  • CAADX: má oproti modelu SuperX mírně vyšší hlavovou trubku a mírně větší sklon vidlice, což přidává kolu na pohodlí a stabilizuje řízení.
  • ZADNÍ VZPĚRY SAVE: Zploštělý tvar trubek společně s jejich zeslabením v těch správných místech poskytuje zadní stavě určitý rozsah vertikální poddajnosti pro více komfortu, lepší přilnavost a jistější ovládání na rozbitých cestách. Zároveň je touto cestou posílená tuhost pro nanejvýš jistý přenos síly.
  • ZAČIŠTĚNÉ SVÁRY SMOOTH WELDS: Skutečně a precizně začištěné sváry, tedy žádné rychlé zahlazení a přetření lakem pro vyrovnání povrchu. Toto je rukopis značky Cannondale. Dvakrát upravované pečlivě vyhlazené sváry pomáhají minimalizovat pnutí a předcházejí vzniku krizových bodů jako u klasicky svařovaných rámů. Díky tomu mohou být naše kola lehčí a pevnější.
  • ZESLABOVANÉ TRUBKY TAPER-BUTTED: Stejně jako u legendárních rámů CAAD jsme pro výrobu modelu CAADX použili hliníkovou slitinu řady 6061 s kónicky zeslabovanými trubkami, které jsou tepelným zpracováním upraveny na tvrdost T6. Pozvolné přechody mezi různými průměry trubek rámu odstraní vnitřní pnutí materiálu, které vzniká u klasicky zeslabovaného rámu. Toto řešení nám umožňuje vyrábět lehčí a pevnější rámy.
  • MOŽNOST MONTÁŽE BLATNÍKŮ A NOSIČŮ: CAADX je díky nenápadným navářkám na rámu a vidlici připraven pro montáž blatníků a nosičů, což z něj činí univerzální stroj na každý den.
  • VYBAVEN DISKOVÝMI BRZDAMI: Všechny modely CAADX jsou vybaveny diskovými brzdami pro jejich bezkonkurenční výkon a účinek bez ohledu na povětrnostní podmínky.
Barva Jet Black w/ Ultra Blue, Acid Red and Nearly Black, Gloss - CYN
Rám CAADX Cyclocross Disc, Optimized 6061 Alloy, BB30
Velikost 44 / 48 / 51 / 54 / 56 / 58 / 61
Vidlice Cannondale Ultra X Disc, Carbon blades, 1-1/8"
Přehazovačka Shimano Tiagra 4700
Přesmykač Shimano Tiagra 4700, 31.8 clamp
Řazení Shimano Tiagra 4700
Brzdy Promax Render R, 160mm front, 140mm rear
Kliky FSA Omega BB30, 46/36
Kazeta Shimano Tiagra 4700, 12-28, 10-speed
Ráfky Maddux CX Disc, 32-hole
Náboje Formula, DC-1420 front, DC-1422 rear
Pláště Schwalbe Rapid Rob, 700x35c
Řetěz KMC X10, 10-speed
Řidítka Cannondale C4 Compact, 6061 alloy
Představec Cannondale C4, 31.8, 6 deg.
Hlavové složení CAADX Si, 25mm top cap
Sedlo Cannondale Stage CX
Sedlovka Cannondale C3 Alloy, 27.2mmx300mm

Close left menu icon Open left menu icon